Jednatel firmy: Radek Bohuslávek / gsm: +420 724 516 910 / E–mail: inlefa@seznam.cz / facebook stránky InLeFa s.r.o.

Dekorativní mozaiková omítkovina


ECOLOR MOSAIC je akrylátová dekorativní mramorová vícebarevná omítkovina. Je určená pro finální úpravu silně zatěžovaných míst v exteriérech i interiérech. V interiéru se hodí např. na vstupní prostory, chodby, schodiště, kde hrozí velké opotřebení omakem, otěrem a podobně. V exteriéru je vhodná zejména v místech, které se snadno znečišťuje, jako např. sokly, okenní, dveřní rámy apod. Ecolor mosaic lze rovněž použít jako fasádní porvchová úprava zateplovacích systému ETICS. Je efektní úpravou všech stavebních konstrukcí. Ošetřený povrch je vysoce hydrofóbní a zůstává dlouho čistý. Vyrábí se ve velikostech zrna 1,5 nebo 2,5 mm. Nehodí se na vlhké neodizolované podklady!


Spotřeba: 3,0 - 2,5 ; 5,8 - 6,3 kg/m2
Balení: 25 kg
Klíčové vlastnosti: Výrobek splňuje požadavky zákona č.22/1997 Sb.ve znění pozdějších předpisů.
KATALOGOVÁ CENA: 1 650,- Kč bez DPH

NAŠE CENA: V závislosti na individuální cenové nabídce uděláme VELICE ZAJÍMAVÉ SLEVY!Základní penetrační nátěr pod dekorativní omítky

Základní penetrační nátěr je určen jako první nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány akrylátovými omítkovinami např. ECOLOR Mosaik. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění a zvýšení hydrofobity povrchu. Dodává se v aplikační konzistenci.

Spotřeba: cca 0,15-0,20 kg/m2
Balení: 10 kg
Klíčové vlastnosti: Výrobek splňuje požadavky zákona č.22/1997 Sb.ve znění pozdějších předpisů.

NAŠE CENA: 549,- Kč bez DPH / 15kg